Balkanci

Pozdrav svima! Evo jedan topic za nas drage sunarodnjaka pa slobodno pišite što želite. Zamislite da ste u jednoj kafani i da pijete domaće pivo, te želite razgovarati o bilo čemu… Dobrodošli!

I, koliko vas ima? Odakle ste svi?

2 Likes

Evo i mene :smiley:

Dalmatia

Ja sam poreklom iz Zadra, odrastao sam tamo

1 Like

Bosna :blush:

1 Like

Srbija :grinning:
Nego dajte da prodiskutujemo malo, sta ste postigli sa ovim, da li nego zna da koristite energy ‘tools’, jel vas pitaju jel se drogirate ako im objasnite hahahah

1 Like

Hahahahah jednoj osobi sam poceo da pricam o Sapienu i tome kako funkcionisu morphic fields, cojk mi ladno rekao da sam u sekti :joy:
Sto se mene tice koristim samo fildove za bodybuilding…Pa cak i one koji indirektno uticu na telo kao npr Golden body ratio itd…
Maitreyine frekvencije za bb . Jedna velika nula…Previse podataka trpa u njih i onda jako sporo deluju osim Weight Gaina koji mi je dosta pomogao vec od prvog dana u nabacivanju kilaze…Od Maitreye sam probao i Attraction for him (Nisam tip osobe kojem prilaze devojke masovno ili sa kojim zele da pricaju) i doslovno celo vece su se devojke raspitivale oko mene,ko sam, odakle sam, davale mi komplimente, prilazile mi da pricaju sa mnom…Samo nakon 2 slusanja pre polaska na zurku
Sapien i Spirituality zone su daleko ispred Maitreye sto se tice svega i za manje od godinu dana sto koristim ta 3 creatora postigao sam previse sto se tice fizickih promena
Energy tools ne znam sta je i takodje ne znam sta je Intention repeater koji spominju masovno ovde hahaha

2 Likes

i dont bother explaining if they ask i say i like the pictures :joy:
They gonna think im using black magic/jinns or smth like that lol

Cek, ti razumes ili hahah ?

Jap i can understand quite a bit (parents from serbia)

2 Likes

Ouu nice

Vidis ovo bi se moglo testirat :joy:

Hahah probaj obavezno !
Taj i Beautiful cloak su fildovi koji bi odmah trebali da deluju za razliku od Androstenola i tako nekih gluposti
Feromonima treba vremena da pocnu da deluju i plus jacina njihovog dejstva ce ti zavisiti od androgena u telu tako da ne isplati se…Ovako bre pustis Attraction for him 2 puta pre zurke i nadjes zenu Boze me oprosti :joy:

1 Like

U pravi cas, planiram jednoj ribi da sve priznam hahahahaha. Trebala bi mi neka pomoc da me ne ispali pa cu probati ovo i androstenol od sapien koji je radio fenomenalno.

Ali spirituality zone, quadible i sapien su daleko ispred maitreya je sto se tice efekta.

Whats ur experience with Spirituality zone? didnt really give him a shot ( u can answer in ur language its fun to translate lol)

1 Like

To da
Sapienov stari androstenol je bio cool ali od ovog novog nista ne osecam

Hahahah
Spirituality zone je mozda najbolji creator ali mana mu je sto nema nesto sirok izbor fildova

1 Like

Ima mnogo jake energije osecam se umorno i boli me glava, a pritom ovo koristim godina nisam nov u energy field ovima. Sto se rezultata tice nista jos konkretno nisam imao ali definitivno je legit

1 Like